Копаонік. Гірськолижний тур.

Копаоник - найвідоміший і популярний гірськолижний курорт Сербії. Курорт розташований в гірському масиві з однойменною назвою, в національному заповіднику площею понад 118 км². Копаоник - сучасний гірськолижний курорт, тут проводяться міжнародні змагання з гірськолижних дисциплін, тут же тренуються спортсмени зі збірної Сербії.
Копаоник розташований в 290 км на південь від столиці Сербії - Белграда. Час у дорозі від аеропорту Белграда приблизно 5 годин.

Офіційний сайт http://www.kopaonik.rs/

nova-mapa-kopaonik

 

Витягі: 
24
Траси: 40 сині, 6 чорні, 11 червоні
Загальна довжина трас: 62 км
Загальна місткість трас: 32 000 лижників на годинус 
Траси с FIS-стандартом:
 3 (спуск, слалом, слалом-гігант)
Додатково: сноуборд парк, каток, освітлена траса (нічна траса «Мало-Йезеро», 450 м), зіп-лайн, тюбінг, боб на шинах, бігові траси (12 км), фрірайд-зона, пункти прокату обладнання, гірськолижні школи, гірничо рятувальна служба

Розміщення:Більшість готелів і вілл розташовані безпосередньо біля підйомників, на висоті 1750 м над рівнем моря

Автобусний тур в Копаоник 19.01-28.01.2018

Програма:

19.01.18 - Збір на залізничному вокзвле в Ужгороді (Мукачево) завантаження в автобус, виїзд на кордон, по дорозі зупинка на обід.Нічний переїзд в Копаонік. Технічні зупинки кожні три години.


20.01.18 Прибуття на курорт, розміщення в готелі.

21.01- 26.01.18 Відпочинок на курорті, катання на лижах. Факультативно - екскурсія монастир Студениця, пам'ятник архітектури, включений в список світової культурної спадщини ЮНЕСКО.

27.01.18 Вранці сніданок виселення з номерів. Переїзд до Белграда. Увечері пішохідна прогулянка по місту. Виїзд в Україну.

28.01.18- Прибуття в Україну на залізничний вокзал Ужгорода (Мукачево)

Вартість від 300  євро. Залежить від обраного готелю. Варіанти апартаменти без харчування, з сніданком або напівпансіоном. Готель, номери стандарт з напівпансіоном (шведський стіл).

В ціну входить:

Проживання в обраному готелі

гірськолижна страховка

Підвіз до витягів при необхідності.

Трансфер автобусом З Ужгорода чи Мукачева до курорту Копаонік і назад. Автобус знаходиться з нами весь час.

Учасник туру повинен мати біометричний паспорт що забезпечує безвізовий проїзд по Європі або паспорт з відкритою шенгенською візою.

kopaonik-4

 

 

 

Прокат лиж